YARD serija – didelių plotų ekspertas

Wiper Yard serija sukurta didelių plotų, tokių kaip parkai, golfo aikštynai, futbolo stadionai ir pan., priežiūrai. Šios serijos vejos pjovimo robotai aptarnauja 10.000 – 30.000 m2 vejas. Dėka robotuose pritaikytų naujausių technologijų bei pažangių techninių sprendimų, Wiper Yard serija didelių plotų priežiūros robotų segmente yra viena patikimiausių.

vejos robotai YARD

Wiper Yard serijos robotuose įdiegtos visos Wiper robotų vejapjovių pažangiausios technologijos. Robotai patys parenka optimaliausius pjovimo režimus – „pajutę“ tankesnę ar aukštesnę žolę patys aktyvuoja pjovimo spirale režimą arba pakoreguoja pjovimo peilių apsukų skaičių. Atpažįsta kur žolė jau nupjauta ar dar pakankamai neužaugusi ir negaišta laiko tose vietose. GPS sistema leidžia robotui susidalinti pjaunamą plotą į atskiras sritis ir „įsiminti“ jau nupjautas vejos vietas, leidžia įsiminti kliūtis ir lengviau jas apeiti bei greičiau sugrįžti į įkrovimo stotį. Taip veja pjaunama daug efektyviau bei ženkliai sumažinamas roboto darbo laikas.

Dėka talpių baterijų, po vieno įkrovimo 101S robotas gali dirbti iki 6 valandų, o 201S ir 301 modeliai iki sekančio įkrovimo dirba net 11 valandų. Šiuose robotuose instaliuota po tris keturių ašmenų peilius todėl bendras pjovimo plotis yra net 84 cm.

robotas vejapjove wiper YARD

UAB Biuro technikos projektai © 2016 Visos teisės saugomos