F serija

F serija – vejos pjovimo robotai specialistai

F serija tai aukščiausios kokybės Wiper premium vejos robotai. F serijos modeliams novatoriškumo suteikia tvirta ir patikima konstrukcija. Vejos pjovimo robotai itin veiksmingai dirba bet kokiame paviršiuje ir gali pjauti iki 5000 m2  plotą. Robotuose montuojamos didelio našumo baterijos, leidžiančios be įkrovimo dirbti iki 7 val. (priklausomai nuo modelio).

Robotai turi didelį liečiamąjį ekraną, kuris yra patogus naudoti, yra lengvai suprantamas ir juo galima konfigūruoti įvairius darbo parametrus, siekiant robotą kuo geriau pritaikyti dirbti skirtingomis sąlygomis. Pjovimo valdymas naudojant GPS užtikrina veiksmingą ir efektyvų vejos pjovimą. Robotas gali išsimatuoti pjaunamą teritoriją, o GPS sistema leidžia robotui optimizuoti laiką, nedirbant jau nupjautose zonose.

F serija vejos robotai

„S“ modeliuose yra įdiegta „Connect“ sistema, leidžianti sąveikauti su savo vejos robotu per nemokamą programėlę „Wiper App“. Naudodami šią programėlę galite keisti roboto darbo parametrus, galite stebėti roboto judėjimą ir, jei reikia, nustatyti geografinę jo buvimo vietą.

Wiperpremium F 35 S vejos robotas
3 050,00 EUR  2599,00 EUR

Wiperpremium F 28 vejos robotas
2 699,00 EUR

Wiperpremium F 50 S vejos robotas
3 599,00 EUR  2939,00 EUR

UAB Biuro technikos projektai © 2016 Visos teisės saugomos