MIKROTIK

Prekių palyginimas (0)


4F Fiber optinis kabelis su KRP - 3927m

4F Fiber optinis kabelis su KRP - 3927m

Gamintojas: MikroTik ..

850,20€ Be PVM: 702,64€

Mikrotik 18POW 24V 0.8A power supply

Mikrotik 18POW 24V 0.8A power supply

Gamintojas: MikroTik ..

7,83€ Be PVM: 6,47€

Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug

Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug

Gamintojas: MikroTik ..

17,94€ Be PVM: 14,83€

Mikrotik ACMMCX MMCX-N female pigtail cable 360mm for adding ext. antennas

Mikrotik ACMMCX MMCX-N female pigtail cable 360mm for adding ext. antennas

Gamintojas: MikroTik ..

7,13€ Be PVM: 5,89€

MikroTik BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

MikroTik BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: N/A LAN portas: 1x 1..

83,13€ Be PVM: 68,70€

Mikrotik CA433U Indoor case for RB433 series

Mikrotik CA433U Indoor case for RB433 series

Gamintojas: MikroTik ..

25,63€ Be PVM: 21,18€

MikroTik CAP ceiling Access Point 802.11b/g/n, L4 64MB RAM, 1xLAN PoE 802.3af/at
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 9xCore 2GB RAM, 8xGig LAN, 1xSFP+, 1xSFP, Rack 19

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 9xCore 2GB RAM, 8xGig LAN, 1xSFP+, 1xSFP, Rack 19"

Gamintojas: MikroTik ..

504,42€ Be PVM: 416,88€

MikroTik CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xGig LAN, Rack 19'', LCD

MikroTik CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xGig LAN, Rack 19'', LCD

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: RJ45 LAN portas: 12x..

652,01€ Be PVM: 538,85€

MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD

MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD

Gamintojas: MikroTik ..

755,94€ Be PVM: 624,75€

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19''

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19''

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: RJ45/SFP LAN portas:..

1210,06€ Be PVM: 1000,05€

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19''

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19''

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: RJ45/SFP LAN portas:..

1017,43€ Be PVM: 840,85€

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: RJ45 LAN portas: 8x ..

1023,92€ Be PVM: 846,22€

MikroTik CCR1072-1G-8S+ L6 72xCore 1GHz 16GB RAM, 8x SFP+ 10GbE, 1x RJ45 GbE

MikroTik CCR1072-1G-8S+ L6 72xCore 1GHz 16GB RAM, 8x SFP+ 10GbE, 1x RJ45 GbE

Gamintojas: MikroTik ..

3107,72€ Be PVM: 2568,36€

MikroTik CRS106-1C-5S L5 5xSFP 1G, 1xGigabit LAN PoE / SFP combo, Desktop case

MikroTik CRS106-1C-5S L5 5xSFP 1G, 1xGigabit LAN PoE / SFP combo, Desktop case

Gamintojas: MikroTik ..

60,08€ Be PVM: 49,65€

MikroTik CRS125-24G-1S-IN L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, desktop case

MikroTik CRS125-24G-1S-IN L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, desktop case

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: N/A LAN portas: 24x ..

199,31€ Be PVM: 164,72€

MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case

MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case

Gamintojas: MikroTik ..

218,46€ Be PVM: 180,54€

MikroTik GrooveA 52 ac L4, 2.4/5GHz 802.11ac with Omni directional antenna

MikroTik GrooveA 52 ac L4, 2.4/5GHz 802.11ac with Omni directional antenna

Gamintojas: MikroTik ..

94,66€ Be PVM: 78,23€

MikroTik hAP ac lite RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

MikroTik hAP ac lite RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

Gamintojas: MikroTik ..

47,45€ Be PVM: 39,21€

MikroTik hAP ac lite tower L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

MikroTik hAP ac lite tower L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100BaseTX (RJ4..

48,33€ Be PVM: 39,94€

MikroTik hAP RB951Ui-2nD RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1xPoE
MikroTik hEX lite RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, Soho Router, PoE in, plastic case
MikroTik L4 RouterOS license

MikroTik L4 RouterOS license

Gamintojas: MikroTik ..

37,01€ Be PVM: 30,59€

MikroTik mANT 19s Sector Antenna 5.17 - 5.825 GHz 19dBi 120 deg with 2x RP-SMA

MikroTik mANT 19s Sector Antenna 5.17 - 5.825 GHz 19dBi 120 deg with 2x RP-SMA

Gamintojas: MikroTik ..

95,92€ Be PVM: 79,27€

MikroTik PowerBox Outdoor 5x Ethernet port router with PoE output 6V-30V/1-2A

MikroTik PowerBox Outdoor 5x Ethernet port router with PoE output 6V-30V/1-2A

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100BaseTX (RJ4..

65,54€ Be PVM: 54,16€

MikroTik PowerBox Pro L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xSFP, 1xUSB, port 2-5 802.3af/at
MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB RAM, 13xGig LAN, Rack 19'' microSD

MikroTik RB1100AHx2 L6 DualCore 1GHz 2GB RAM, 13xGig LAN, Rack 19'' microSD

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: RJ45 LAN portas: 13x..

363,30€ Be PVM: 300,25€

Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100/1000 (SFP/..

102,79€ Be PVM: 84,95€

Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xPoE Out

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100/1000 (SFP/..

111,80€ Be PVM: 92,40€

Mikrotik RB2011UiAS-RM L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, USB, Rack19''

Mikrotik RB2011UiAS-RM L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, USB, Rack19''

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100/1000 (SFP/..

111,87€ Be PVM: 92,46€

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (valdomas) LAN tinklo architektūra..

44,13€ Be PVM: 36,47€

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (valdomas) LAN tinklo architektūra..

58,04€ Be PVM: 47,97€

MikroTik RB750UPr2 hEX PoE lite L4 64MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, port 2-5PoE output 1A
MikroTik RB941-2 hAP lite classic RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN,2.4GHz 802.11b/g/n
MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: 1x 10/100BaseTX (RJ4..

61,62€ Be PVM: 50,93€

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: SWITCH aksesuarai Rūšis: SFP+ 10GbE Module LR (LC) Papildoma in..

145,91€ Be PVM: 120,59€

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: SWITCH aksesuarai Rūšis: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) Papil..

24,20€ Be PVM: 20,00€

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: SWITCH aksesuarai Rūšis: SFP modul Papildoma informacija: S35/5..

72,37€ Be PVM: 59,81€

MikroTik SXT 5 ac L4, 5GHz 802.11a/c, 30dBm, Dual pol. 25deg 16dbi antenna

MikroTik SXT 5 ac L4, 5GHz 802.11a/c, 30dBm, Dual pol. 25deg 16dbi antenna

Gamintojas: MikroTik ..

106,74€ Be PVM: 88,21€

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: N/A LAN portas: 1x 1..

84,14€ Be PVM: 69,54€

MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point

MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: N/A LAN portas: 1x 1..

52,38€ Be PVM: 43,29€

MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point

MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Maršrutizatorius (išplėstinis) WAN portas: N/A LAN portas: 1x 1..

61,44€ Be PVM: 50,78€

MikroTik SXT SA5 ac L4, 5GHz 802.11a/c, 30dBm, Dual pol. 90deg 13dbi antenna

MikroTik SXT SA5 ac L4, 5GHz 802.11a/c, 30dBm, Dual pol. 90deg 13dbi antenna

Gamintojas: MikroTik ..

111,14€ Be PVM: 91,85€

MikroTik wAP RBwAP2nD Wall AP, 1xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, PoE 802.3at - white

MikroTik wAP RBwAP2nD Wall AP, 1xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, PoE 802.3at - white

Gamintojas: MikroTik ..

42,36€ Be PVM: 35,01€

MikroTik wAP RBwAP2nD-BE Wall AP, 1xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, PoE 802.3at - black
MIMOSA A5-360 5 GHz 802.11ac 4x4:4 radio 1 Gbps, Quad Sector 360° Antenna

MIMOSA A5-360 5 GHz 802.11ac 4x4:4 radio 1 Gbps, Quad Sector 360° Antenna

Gamintojas: MikroTik Produkto klasė: Antena Bangų sklidimo tipas: Įvairiakryptė Dažnis: 5 GHz Anteno..

1026,73€ Be PVM: 848,53€

MIMOSA A5C 5GHz 4x4:4 MIMO OFDM radio with GPS

MIMOSA A5C 5GHz 4x4:4 MIMO OFDM radio with GPS

Gamintojas: MikroTik ..

755,27€ Be PVM: 624,19€

MIMOSA B5-LITE LINK KIT - 5GHz 802.11ac TDMA 20 dBi Antenna, 750+Mbps throughput

MIMOSA B5-LITE LINK KIT - 5GHz 802.11ac TDMA 20 dBi Antenna, 750+Mbps throughput

Gamintojas: MikroTik ..

350,08€ Be PVM: 289,32€

MIMOSA B5C Connectorized Gigabit Backhaul Up to 1.5 Gbps

MIMOSA B5C Connectorized Gigabit Backhaul Up to 1.5 Gbps

Gamintojas: MikroTik ..

537,23€ Be PVM: 443,99€

MIMOSA C5 5GHz 2x2 2 MIMO OFDM up to 256 QAM Radio system

MIMOSA C5 5GHz 2x2 2 MIMO OFDM up to 256 QAM Radio system

Gamintojas: MikroTik ..

120,95€ Be PVM: 99,96€

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 53 (2 puslapių)