INTELLINET

Prekių palyginimas (0)


Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., juodas

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., juodas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

0,97€ Be PVM: 0,80€

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., mėlynas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

0,81€ Be PVM: 0,67€

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., pilkas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

0,65€ Be PVM: 0,53€

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., raudonas

Gaubtelis Intellinet skirtas RJ45 kištukui, 10 vnt., raudonas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

0,81€ Be PVM: 0,67€

Gigabit plėstuvas / kartotuvas Intellinet PoE/PoE+ 1-port

Gigabit plėstuvas / kartotuvas Intellinet PoE/PoE+ 1-port

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Adapteris PoE Maitinimo šaltinio tipas: Mid..

82,28€ Be PVM: 68,00€

Gnybtas Intellinet modulinių RJ45 kištukų taisymui, įvairios spalvos, 50 vnt.

Gnybtas Intellinet modulinių RJ45 kištukų taisymui, įvairios spalvos, 50 vnt.

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

14,58€ Be PVM: 12,05€

HDMI modulis Intellinet Keystone  F/F, baltas

HDMI modulis Intellinet Keystone F/F, baltas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Abonentinės rozetės modulis Standartas: Key..

4,44€ Be PVM: 3,67€

Instaliacinis kabelis Intellinet UTP, kat.6, viela, 23 AWG, 305m, CCA pilkas

Instaliacinis kabelis Intellinet UTP, kat.6, viela, 23 AWG, 305m, CCA pilkas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (instaliacinis) Laido tipas:..

64,61€ Be PVM: 53,40€

Intellinet  komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 10m, pilkas, 100% varis

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e UTP, 10m, pilkas, 100% varis

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (komutacinis) Kabelių instal..

5,33€ Be PVM: 4,41€

Intellinet Adapteris USB WiFi, 802.11a/b/g/n 450Mbps 2.4GHz + 5GHz 3T3R MIMO

Intellinet Adapteris USB WiFi, 802.11a/b/g/n 450Mbps 2.4GHz + 5GHz 3T3R MIMO

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Wireless LAN įrenginys LAN tinklo architekt..

33,50€ Be PVM: 27,69€

Intellinet Antenna Cable 1.8m (RP-SMA male / N male)

Intellinet Antenna Cable 1.8m (RP-SMA male / N male)

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

11,62€ Be PVM: 9,60€

Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, white

Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, white

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

1,45€ Be PVM: 1,20€

INTELLINET daugiafunkcinis kabelių testeris RJ-45/RJ-11

INTELLINET daugiafunkcinis kabelių testeris RJ-45/RJ-11

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Įrankiai ir instaliaciniai matuokliai Įrank..

8,87€ Be PVM: 7,33€

INTELLINET dviejų jungčių moduliai RJ45x2 STP

INTELLINET dviejų jungčių moduliai RJ45x2 STP

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kištukas | jungtis | apvalkalas Jung..

5,00€ Be PVM: 4,13€

Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W endspan Rack 19''

Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W endspan Rack 19''

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (nevaldomas) L..

74,21€ Be PVM: 61,33€

Intellinet Fast Ethernet komutatorius 8x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop

Intellinet Fast Ethernet komutatorius 8x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (nevaldomas) L..

20,17€ Be PVM: 16,67€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

7,54€ Be PVM: 6,23€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

7,54€ Be PVM: 6,23€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

9,58€ Be PVM: 7,92€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

8,94€ Be PVM: 7,39€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

12,15€ Be PVM: 10,04€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

10,58€ Be PVM: 8,74€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

7,54€ Be PVM: 6,23€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

9,58€ Be PVM: 7,92€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

10,00€ Be PVM: 8,26€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

12,15€ Be PVM: 10,04€

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

12,11€ Be PVM: 10,01€

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

7,54€ Be PVM: 6,23€

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

8,46€ Be PVM: 6,99€

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

10,63€ Be PVM: 8,79€

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

11,75€ Be PVM: 9,71€

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

12,66€ Be PVM: 10,46€

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

7,54€ Be PVM: 6,23€

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (šviesolaidinis, komutacinis..

12,15€ Be PVM: 10,04€

Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 240W valdomas

Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 240W valdomas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (valdomas) LAN..

443,67€ Be PVM: 366,67€

Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W

Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: SWITCH - tinklo komutatorius (nevaldomas) L..

80,67€ Be PVM: 66,67€

Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: SWITCH aksesuarai Rūšis: MiniGBIC (SFP) 100..

30,76€ Be PVM: 25,42€

Intellinet IP kameros laikiklis su reguliuojamu tvirtinimu

Intellinet IP kameros laikiklis su reguliuojamu tvirtinimu

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Modingo aksesuarai Produkto tipas: nera duo..

9,12€ Be PVM: 7,53€

Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e

Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

4,68€ Be PVM: 3,87€

Intellinet Junction Box UTP Cat.5e, Krone

Intellinet Junction Box UTP Cat.5e, Krone

Gamintojas: Intellinet Network Solutions ..

3,23€ Be PVM: 2,67€

Intellinet juodas viršįtampių ilgiklis, spintoms 19'' 230V/10A, 8xEURO, 3m

Intellinet juodas viršįtampių ilgiklis, spintoms 19'' 230V/10A, 8xEURO, 3m

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Spintų Rack 19" (PDU) maitinimo panelės Įve..

29,75€ Be PVM: 24,59€

INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

INTELLINET kabelių testeris RJ11/RJ45/BNC/USB

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Įrankiai ir instaliaciniai matuokliai Įrank..

33,07€ Be PVM: 27,33€

Intellinet komutacinė panelė 19'' 1U 16 jungčių UTP Cat6 juoda

Intellinet komutacinė panelė 19'' 1U 16 jungčių UTP Cat6 juoda

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Komutacinė panelė 19 ir 10 colių Portų skai..

25,01€ Be PVM: 20,67€

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių STP Cat6, juoda

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių STP Cat6, juoda

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Komutacinė panelė 19 ir 10 colių Portų skai..

53,24€ Be PVM: 44,00€

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių UTP CAT5E, juoda

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių UTP CAT5E, juoda

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Komutacinė panelė 19 ir 10 colių Portų skai..

20,97€ Be PVM: 17,33€

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių UTP Cat6, juoda

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 24 jungčių UTP Cat6, juoda

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Komutacinė panelė 19 ir 10 colių Portų skai..

33,88€ Be PVM: 28,00€

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 48 jungčių UTP Cat6 2U, juoda

INTELLINET komutacinė panelė 19'' 48 jungčių UTP Cat6 2U, juoda

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Komutacinė panelė 19 ir 10 colių Portų skai..

63,69€ Be PVM: 52,64€

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, pilkas

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, pilkas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (komutacinis) Kabelių instal..

0,87€ Be PVM: 0,72€

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, žalias

Intellinet komutacinis kabelis RJ45, Snagless, Kat.5e, UTP 0.5m, žalias

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (komutacinis) Kabelių instal..

0,87€ Be PVM: 0,72€

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e SFTP, 0,5m, pilkas

Intellinet komutacinis kabelis, RJ45, kat.5e SFTP, 0,5m, pilkas

Gamintojas: Intellinet Network Solutions Produkto klasė: Tinklo kabelis (komutacinis) Kabelių instal..

0,99€ Be PVM: 0,82€

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 187 (4 puslapių)